“Wszystkie nasze marzenia mogą się spełnić, jeśli mamy odwagę za nimi podążać“
Walt Disney

Cena: 520 PLN

(cena zawiera raport FRIS® wraz z interpretacją wyników i sesją feedback)

Chcesz poznać siebie i swoje możliwości? Chcesz wiedzieć co ma największy wpływ na wyniki jakie osiągasz w pracy?

Badanie FRIS® to świetna okazja, żeby przy pomocy polskiego narzędzia przyjrzeć się sobie oraz temu jak funkcjonujesz w pracy. Odkryjesz w jakim stopniu Styl Myślenia wpływa na Twoje zachowanie, sposób komunikowania się i proces podejmowania decyzji.

Co zyskasz:

 • Zbudujesz świadomość swoich wewnętrznych zasobów. Znając swój Styl Myślenia, będziesz wiedzieć jak pracować i rozwijać się w zgodzie z sobą.
 • Zrozumiesz w jakiej pracy najlepiej wykorzystasz Twoje naturalne zdolności i uzyskasz najlepsze efekty.
 • Odkryjesz swój naturalny potencjał, predyspozycje i mocne strony w obszarze Stylu Myślenia i Stylu Działania.
 • Zidentyfikujesz obszary w których wykonywanie zadań lub rozwiązywanie problemów przychodzi Tobie łatwiej niż innym.
 • Dostaniesz praktyczne wskazówki jak Styl Myślenia wykorzystać w obszarze komunikacji, współpracy, planowania i działania.
 • Rozpoznasz czynności, które wykonujesz z przyjemnością i energią, bez wewnętrznego przymusu.
 • Zorientujesz się także, jakiego typu działań i aktywności wolisz unikać, kiedy zaczynają się trudności i wyzwania. Będziesz wiedzieć, w jakich sytuacjach warto poszukać wsparcia, by realizować zamierzone cele.

Współpraca ze mna oczami innych

 • “Spotkania z Anią to jedne z bardziej owocnych i dających do myślenia rozmów jakie odbyłem na mojej ścieżce zawodowej. Polecam Anie każdemu kto ma w sobie motywację do zmiany i rozwoju ale czasem brak mu kierunków czy świadomości celów. Ja miałem okazję pracować z Nią na wczesnym etapie rozwoju zawodowego i życiowego, a wnioski wypracowane w wspólnej pracy pozostaną ze mną na długi czas.”

 • “Ania posiada obszerną wiedzę z zakresu HR / doradztwo zawodowe, potrafi dzielić się swoją wiedzą oraz ją przekazywać w przystępny sposób. Otworzyła mi oczy w wielu aspektach, pomogła mi w tworzeniu CV oraz profilu LinkedIn. Jestem osobą która zmieniała branżę i dzięki swojemu wysiłkowi oraz wsparciu Aniu udało mi się dostać pracę w nowym zawodzie.”

 • “Dzięki odbytym z Anią spotkaniom dotyczącym rozwoju zawodowego i poszukiwania nowej pracy, dużo lepiej zrozumiałem mechanizmy rekrutacyjne, poznałem skuteczną rolę CV oraz wyrobiłem w sobie odpowiednie nastawienie przy szukaniu nowej pracy. Dodatkowo, lepiej zrozumiałem siebie oraz moje potrzeby dotyczące optymalnego dla mnie środowiska pracy.”

 • ”Ania pomogła mi w inny sposób spojrzeć na moje możliwości oraz dostrzec opcje i kompetencje, których wcześniej nie zauważałam.
  Więcej niż praca to duża pomoc i świetny początek dla osób pogubionych zawodowo, które potrzebują uświadomienia pozytywów i mocnych stron, zanim zmierzą się ze zmianą w życiu zawodowym."

 • “Zwróciłam się do Ani po rzuceniu pracy w Polsce, przeprowadzce za granice i pierwszych nieudanych próbach znalezienia nowej pracy. Na naszym spotkaniu zrozumiałam, że muszę popracować nad określeniem swoich kluczowych kompetencji i to właśnie na nich skupić się przy tworzeniu CV oraz podczas rozmów rekrutacyjnych.”

 • ”Ania jest osobą z ogromną pasją do tego, co robi. Dzięki naszej współpracy osiągnięcie kolejnego etapu w rozwoju mojej kariery, nabrało tempa. Absolutnie polecam Anię jako specjalistkę, osobę o głębokim sercu, która zawsze na pierwszym miejscu stawia kandydata i jego potrzeby. Z Anią osiągnięcie sukcesu to tylko kwestia czasu.