“Jeżeli nie wiesz, dokąd chcesz iść, nie ma znaczenia, którą drogą pójdziesz…“
Lewis Carroll, Alicja w Krainie Czarów

Cena: 700 PLN

(cena zawiera raport DISC wraz z interpretacją wyników i sesją feedback)

Chcesz osiągać więcej mniejszym nakładem energii? Pragniesz lepiej rozumieć swoje zachowania i motywacje?

Pokażę Ci że rozwój Twoich kompetencji i mocnych stron będzie dawał Ci satysfakcję i poczucie szczęścia

Co zyskasz:

 • wgląd w siebie, w swoje możliwości i umiejętności
 • ograniczysz stres i niepewność zyskując lepszą samoświadomość i skuteczniejsze działanie
 • głębsze relacje z innymi ludźmi i większe ich zrozumienie
 • kompleksowy raport DISC zawierający opisową interpretację wyników, grafikę i wprowadzenie do teorii modelu DiSC
 • poznasz swój unikalny sposób postrzegania otoczenia i zdobywania poczucia kontroli nad nim
 • zdefiniujesz swoje skłonności, potrzeby, preferowane otoczenie (miejsca pracy) i strategie osiągania wyników

Współpraca ze mna oczami innych

 • “Spotkania z Anią to jedne z bardziej owocnych i dających do myślenia rozmów jakie odbyłem na mojej ścieżce zawodowej. Polecam Anie każdemu kto ma w sobie motywację do zmiany i rozwoju ale czasem brak mu kierunków czy świadomości celów. Ja miałem okazję pracować z Nią na wczesnym etapie rozwoju zawodowego i życiowego, a wnioski wypracowane w wspólnej pracy pozostaną ze mną na długi czas.”

 • “Ania posiada obszerną wiedzę z zakresu HR / doradztwo zawodowe, potrafi dzielić się swoją wiedzą oraz ją przekazywać w przystępny sposób. Otworzyła mi oczy w wielu aspektach, pomogła mi w tworzeniu CV oraz profilu LinkedIn. Jestem osobą która zmieniała branżę i dzięki swojemu wysiłkowi oraz wsparciu Aniu udało mi się dostać pracę w nowym zawodzie.”

 • “Dzięki odbytym z Anią spotkaniom dotyczącym rozwoju zawodowego i poszukiwania nowej pracy, dużo lepiej zrozumiałem mechanizmy rekrutacyjne, poznałem skuteczną rolę CV oraz wyrobiłem w sobie odpowiednie nastawienie przy szukaniu nowej pracy. Dodatkowo, lepiej zrozumiałem siebie oraz moje potrzeby dotyczące optymalnego dla mnie środowiska pracy.”

 • ”Ania pomogła mi w inny sposób spojrzeć na moje możliwości oraz dostrzec opcje i kompetencje, których wcześniej nie zauważałam.
  Więcej niż praca to duża pomoc i świetny początek dla osób pogubionych zawodowo, które potrzebują uświadomienia pozytywów i mocnych stron, zanim zmierzą się ze zmianą w życiu zawodowym."

 • “Zwróciłam się do Ani po rzuceniu pracy w Polsce, przeprowadzce za granice i pierwszych nieudanych próbach znalezienia nowej pracy. Na naszym spotkaniu zrozumiałam, że muszę popracować nad określeniem swoich kluczowych kompetencji i to właśnie na nich skupić się przy tworzeniu CV oraz podczas rozmów rekrutacyjnych.”

 • ”Ania jest osobą z ogromną pasją do tego, co robi. Dzięki naszej współpracy osiągnięcie kolejnego etapu w rozwoju mojej kariery, nabrało tempa. Absolutnie polecam Anię jako specjalistkę, osobę o głębokim sercu, która zawsze na pierwszym miejscu stawia kandydata i jego potrzeby. Z Anią osiągnięcie sukcesu to tylko kwestia czasu.