O mnie

Jak to mówią każdy ma jakiś talent – ja pomogę Ci odkryć to, co w Tobie najlepsze!

Specjalizuję się w tematach dotyczących rozwoju zawodowego, rynku pracy, rekrutacji i zarządzania talentami. Wspieram klientów w kreowaniu satysfakcjonującej i zgodnej z ich potrzebami ścieżki kariery. W codziennej pracy korzystam z wiedzy z obszaru rekrutacji, coachingu i doradztwa zawodowego. Korzystam także z najlepszych narzędzi takich jak FRIS® Style Myślenia oraz Extended DISC®. HR jest moją pasją i obszarem, w którym od 10 lat nieustannie się rozwijam.

Pokażę Ci narzędzia, które będą Twoim gwarantem sukcesu!

Co mowią o mnie specjaliści?

 • Gallup twierdzi że moje talenty to: Indywidualizacja, Odpowiedzialność, Bliskość, Zgodność, Ukierunkowanie.
 • FRIS o moim stylu myślenia mówi Badacz, w działaniu Realista.
 • DISC opisuje mój styl zachowania jako Stałość.
 • Belbin w roli zespołowej określa mnie jako Duszę zespołu i Specjalistę.

Jestem tu żeby odkryć i rozwinąć drzemiący w Tobie potencjał.

Wspieranie moich klientów na każdym etapie ich drogi zawodowej jest dla mnie inspirującym doświadczeniem. Budujące jest obserwowanie jak odkrywają siebie i wdrażają zmiany w życie. Doceniam klientów za ambicję, chęć eksperymentowania i poznania prawdziwego „ja”.
Z każdego spotkania wychodzę zainspirowana mądrością i otwartością osób które spotykam.

Cieszę się widząc jak szybkie i wymierne efekty osiągają już od pierwszego spotkania.

Doceniam to, że mogę być częścią tej drogi.

Moja misja – W idealnym świecie każdy powinien wykonywać pracę do której ma predyspozycje i talenty.
Świat nie jest idealny i czasem trudno nam odnaleźć pasję i radość w tym co robimy.

Czasami brakuje nam motywacji i odwagi żeby spełniać marzenia, innym razem napotykamy na dużo krytyki i niepewności. W tym wszystkim sami nie potrafimy odpowiedzieć na pytania „Co tak naprawdę kocham robić?” „Jakie mam talenty?”, „Jak zdobyć to czego pragnę?”, „Dokąd zmierzam?”

Wiedz, że Twoja przyszłość jest w Twoich rękach!

Jeśli szukasz informacji o mnie to zapraszam do social mediów. Odwiedź moje profile i bądź na bieżąco!

Współpraca ze mna oczami innych

 • “Spotkania z Anią to jedne z bardziej owocnych i dających do myślenia rozmów jakie odbyłem na mojej ścieżce zawodowej. Polecam Anie każdemu kto ma w sobie motywację do zmiany i rozwoju ale czasem brak mu kierunków czy świadomości celów. Ja miałem okazję pracować z Nią na wczesnym etapie rozwoju zawodowego i życiowego, a wnioski wypracowane w wspólnej pracy pozostaną ze mną na długi czas.”

 • “Ania posiada obszerną wiedzę z zakresu HR / doradztwo zawodowe, potrafi dzielić się swoją wiedzą oraz ją przekazywać w przystępny sposób. Otworzyła mi oczy w wielu aspektach, pomogła mi w tworzeniu CV oraz profilu LinkedIn. Jestem osobą która zmieniała branżę i dzięki swojemu wysiłkowi oraz wsparciu Aniu udało mi się dostać pracę w nowym zawodzie.”

 • “Dzięki odbytym z Anią spotkaniom dotyczącym rozwoju zawodowego i poszukiwania nowej pracy, dużo lepiej zrozumiałem mechanizmy rekrutacyjne, poznałem skuteczną rolę CV oraz wyrobiłem w sobie odpowiednie nastawienie przy szukaniu nowej pracy. Dodatkowo, lepiej zrozumiałem siebie oraz moje potrzeby dotyczące optymalnego dla mnie środowiska pracy.”

 • ”Ania pomogła mi w inny sposób spojrzeć na moje możliwości oraz dostrzec opcje i kompetencje, których wcześniej nie zauważałam.
  Więcej niż praca to duża pomoc i świetny początek dla osób pogubionych zawodowo, które potrzebują uświadomienia pozytywów i mocnych stron, zanim zmierzą się ze zmianą w życiu zawodowym."

 • “Zwróciłam się do Ani po rzuceniu pracy w Polsce, przeprowadzce za granice i pierwszych nieudanych próbach znalezienia nowej pracy. Na naszym spotkaniu zrozumiałam, że muszę popracować nad określeniem swoich kluczowych kompetencji i to właśnie na nich skupić się przy tworzeniu CV oraz podczas rozmów rekrutacyjnych.”

 • ”Ania jest osobą z ogromną pasją do tego, co robi. Dzięki naszej współpracy osiągnięcie kolejnego etapu w rozwoju mojej kariery, nabrało tempa. Absolutnie polecam Anię jako specjalistkę, osobę o głębokim sercu, która zawsze na pierwszym miejscu stawia kandydata i jego potrzeby. Z Anią osiągnięcie sukcesu to tylko kwestia czasu.